Skrót: Chelsea 0:1 Aston Villa

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.09.2023 20:22 / Ostatnia aktualizacja: 24.09.2023 20:22

Niedzielne wrześniowe popołudnie po raz kolejny okazało się pechowe dla piłkarzy Chelsea. Podopieczni Mauricio Pochettino po wyrównanym spotkaniu przegrali z Aston Villą 0:1.

W pierwszej połowie The Blues przeważali, ale nie zdołali strzelić bramki. Po zmianie stron ponownie odważnie zaatakowali, ale w 58. minucie z boiska wyrzucony został Malo Gusto. Niebiescy nie poradzili sobie grając w osłabieniu i w 73. minucie stracili bramkę. Nie udało im się doprowadzić do wyrównania, mimo ambitnej postawy i tym samym ponieśli porażkę.

Chelsea 0:1 Aston Villa – skrót:

Źródło: HooFoot