Skrót: Chelsea 0:1 Notingham Forest

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.09.2023 18:55 / Ostatnia aktualizacja: 02.09.2023 18:55

Mimio wyraźnej przewagi, Chelsea przegrała z Nottingham Forest 0:1 w meczu 4. kolejki Premier League. The Blues dali popis nieskuteczności, gdyż większość ich strzałów była niecelna.

Decydująca bramka padła w pierwszych minutach drugiej połowy. Po stracie Caicedo w środkowej strefie piłkę do Elangi dograł Taiwo Awoniyi. 21-letni Szwed popędził na bramkę Chelsea i precyzyjnym uderzeniem pokonał Roberta Sáncheza. The Blues przeprowadzali szturmowe ataki na bramkę rywali, ale nie zdołali strzelić wyrównującej bramki.

Chelsea 0:1 Nottingham Forest – skrót:

Źródło: HooFoot