
Jackson: Zagraliśmy bardzo dobrze, a to dopiero początek
Dodano: 26.08.2023 18:00 / Ostatnia aktualizacja: 26.08.2023 18:00W piątkowy wieczór Chelsea pokonała Luton Town 3:0, a jedną z bramek strzelił Nicolas Jackson, dla którego było to premierowe trafienie w barwach londyńskiego klubu. Napastnik wyznał, że jest zadowolony z postawy całego zespołu i liczy na kolejne dobre występy.
Bohaterem spotkania z Luton Town został Raheem Sterling, który strzelił dwie bramki oraz zaliczył asystę, ale Nicolas Jackson także zasłużył na słowa uznania. Senegalczyk ciężko pracował przez całe spotkanie, był aktywny, pomagał w odbiorze, a swój występ ukoronował golem.
– Jestem bardzo zadowolony ze strzelenia swojej pierwszej bramki na Stamford Bridge – wyznał Nicolas Jackson po spotkaniu z Luton Town. To był niesamowity wieczór, strzeliłem pierwszą bramkę dla klubu i zdobyliśmy pierwsze punkty w sezonie. Chłopaki byli świetni, a to dopiero początek.
– Dostałem świetne podanie od Raheema więc moim zadaniem było tylko wykończyć akcję. Kocham to! Cóż to była za noc.
– Oczywiście, strzelenia gola dla Chelsea to niesamowite uczucie, ale gdy robisz to na Stamford Bridge przed swoimi kibicami, to znaczy to coś więcej. Dziękuję im za wsparcie i mam nadzieję, że niebawem strzelę kolejne bramki – dodał napastnik The Blues.
- Źródło: Chelsea FC





Składy: Bayern Monachium - Chelsea FC
17.09.2025 19:48
Daily Mail: Dyrektor opuszcza Chelsea, po tym jak nie znalazł sponsora na przód koszulek
17.09.2025 16:26
James: Ostatnie sukcesy będą przydatne w Lidze Mistrzów
17.09.2025 12:10
The Athletic: Jackson tajną bronią Bayernu?
17.09.2025 08:01
Bayern Monachium - Chelsea gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online (17.09.2025)
17.09.2025 07:12
James: Chcemy walczyć o najważniejsze trofea, w tym o Ligę Mistrzów!
16.09.2025 22:46
James: Marzyłem o tym, by być kapitanem Chelsea, zwłaszcza w trakcie meczu Ligi Mistrzów
16.09.2025 18:11
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
My też mamy nadzieję że będzie ich więcej
Oby było tych jego goli jak najwięcej!