Skrót: Chelsea 3:0 Luton Town

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.08.2023 06:17 / Ostatnia aktualizacja: 26.08.2023 06:17

W piątkowy wieczór Chelsea pokonała Luton Town 3:0 w meczu otwierającym 3. kolejkę Premier League. Ze znakomitej strony zaprezentował się Raheem Sterling, który miał udział przy każdej z bramek.

W 17. minucie spotkania Anglik otworzył wynik po efektownej indywidualnej akcji, kiedy to minął kilku rywali w polu karnym. W 69. minucie skrzydłowy wpisał się na listę strzelców po raz drugi, a asystował mu, podobnie jak przy pierwszym trafieniu, Malo Gusto. Wynik w 75. minucie ustalił Nicolas Jackson. 22-latek pokonał bramkarza rywali uderzeniem z najbliższej odległości po dograniu ze skrzydła od Raheema Sterlinga.

Chelsea 3:0 Luton Town – skrót: