Skrót: Chelsea 1:1 Liverpool

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.08.2023 21:13 / Ostatnia aktualizacja: 13.08.2023 21:13

Po naprawdę dobrym występie piłkarze Chelsea zremisowali z Liverpoolem 1:1 w meczu 1. kolejki Premier League. The Blues mogli sięgnąć po zwycięstwo, ale zmarnowali kilka dogodnych okazji bramkowych.

W 18. minucie na prowadzenie wyszli The Reds. Po znakomitym zagraniu od Mohameda Salacha Roberta Sáncheza pokonał Luis Díaz. Odpowiedź Chelsea nadeszła jeszcze w pierwszej części spotkania. W 37. minucie Ben Chilwell zagrał piłkę głowę w pole karne, a intencje Anglika najlepiej odczytał Axel Disasi, który sprytnym uderzeniem pokonał Alissona. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, choć obie stworzyły sobie kilka dogodnych okazji bramkowych.

Chelsea 1:1 Liverpool – skrót: