Skrót: Chelsea 1:1 Borussia Dortmund

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.08.2023 16:48 / Ostatnia aktualizacja: 03.08.2023 16:48

Remisem 1:1 z Borussią Dortmund piłkarze Chelsea zakończyli serię meczów towarzyskich w ramach przygotowań do sezonu 2023/24.

The Blues przez długi czas dominowali nad drużyną z Zagłębia Ruhry, ale nie byli w stanie wykorzystać którejś ze stworzonych przez siebie dogodnych okazji bramkowych. Zemściło się to w 80. minucie, gdy Kepę Arrizabalagę pokonał Marius Wolf. Kilka minut później do wyrównania zdołał doprowadzić Mason Burstow, który pokonał bramkarza rywali precyzyjnym uderzeniem głową po zgraniu od Enzo Fernándeza.

Chelsea 1:1 Borussi Dortmund – skrót:

Źródło: YouTube/@chelseafc