Fot. Chelsea FC

OFICJALNIE: Levi Colwill przedłużył kontrakt z Chelsea!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.08.2023 17:01 / Ostatnia aktualizacja: 02.08.2023 17:22

Dzisiaj Chelsea FC z radością poinformowała, że kontrakt z klubem przedłużył Levi Colwill. Anglik podpisał sześcioletnią umową z opcją przedłużenia o rok.


Levi Colwill to wychowanek Chelsea. Swoją przygodę z futbolem rozpoczął w akademii londyńskiego klubu, a przez kolejne lata pokonywał kolejne szczeble. W 2021 roku udał się na pierwsze wypożyczenie do Huddersfiled. Poradził tam sobie bardzo dobrze. W kolejnym sezonie był wypożyczony do Brighton, gdzie również otrzymywał bardzo dobre oceny za swoje występy. Wielu ekspertów uważa go za jednego z najbardziej utalentowanych młodych obrońców w kraju.


Od lipca Levi Colwill trenuje pod okiem Mauricio Pochettino. Młody obrońca wywarł bardzo dobre wrażenie na naszym nowym menedżerze i niewykluczone, że w przyszłym sezonie będzie częścią pierwszej drużyny. Dzisiaj 20-latek postanowił związać swoją przyszłość z The Blues podpisując sześcioletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.


– To zawsze była łatwa decyzja – przyznał Levi Colwill. Gdy dorastałem, znałem tylko Chelsea. Rozmawiałem z menedżerem i utwierdził mnie w mojej decyzji, dał mi zaufanie, którego potrzebowałem. Rozmawiał ze mną nie tylko jak z piłkarzem, ale po prostu jak z człowiekiem. To duża różnica – przyznał Levi.


– Levi jest wybitnym piłkarzem, który do tej pory sprostał każdemu wyzwaniu w swojej karierze. Cieszymy się, że zostanie w Chelsea na kolejne lata – powiedzieli dyrektorzy sportowi Laurence Stewart i Paul Winstanley.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Mystakorsarz
komentarzy: 637
03.08.2023 08:38

Brawo!

Midnite
komentarzy: 1053
02.08.2023 17:41

Krótko!

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close