Skrót: Chelsea 2:0 Fulham

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 31.07.2023 04:02 / Ostatnia aktualizacja: 31.07.2023 04:02

W niedzielny wieczór Chelsea pokonała Fulham 2:0, dzięki czemu zapewniła sobie zwycięstwo w towarzyskim turnieju Premier League Summer Series. Obie bramki padły w pierwszej części spotkania.

Wynik w 20. minucie otworzył niezawodny Thiago Silva. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Bena Chilwella z rzutu rożnego Brazylijczyk najwyżej wyskoczył do piłki i pokonał bramkarza rywali uderzeniem głową.

W ostatnich minutach pierwszej części spotkania prowadzenie The Blues podwyższył Christopher Nkunku. Francuz dobił uderzenie Carneya Chukwuemeki.

Chelsea 2:0 Fulham – skrót:

Źródło: YouTube/@chelseafc