Evening Standard: Chelsea zaoferowała Levi'owi Colwill'owi przedłużenie kontraktu
Dodano: 02.07.2023 08:25 / Ostatnia aktualizacja: 02.07.2023 08:25Nizaar Kinsella z "London Evening Standard" poinformował, że Chelsea przedstawiła Levi'owi Colwill'owi propozycję przedłużenia kontraktu. Młody obrońca, zanim podejmie ostateczną decyzję, będzie chciał osobiście porozmawiać z Mauricio Pochettino.
20-latek ma na biurku długoterminową umowę, ale nie wie jeszcze, czy ją podpisze, gdyż chciałby mieć jasność co do swojej roli w drużynie. Anglik oczekuje na rozmowę z Mauricio Pochettino, który pracę w Chelsea rozpocznie w poniedziałek.
Chelsea posiada kilku środkowych obrońców, a Levi Colwill nie chce być tylko rezerwowym. Mauricio Pochettino jest jego wielkim wielbicielem i wie, jak namówić go do podpisania nowego kontraktu.
Na początku czerwca Brighton złożyło wartą 40 milionów funtów ofertę za Colwilla. Chelsea odrzuciła ją, ale w najbliższych dniach kluby mają się spotkać, by omówić kwestię transferu Moisés Caicedo. Mewy będą chciałby włączyć w tę transakcję młodego obrońcę, ale Chelsea nie zgodzi się na to.
Zainteresowanie Levi'em Colwillem wyraża wiele klubów z Premier League, w tym Manchester City i Liverpool, ale Chelsea twardo stoi na stanowisku, że nie jest on na sprzedaż. Młody obrońca ma nadzieję, że uda mu się wywalczyć powołanie do reprezentacji Anglii na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, dlatego wie, że regularna gra w przyszłym sezonie będzie bardzo istotna. Levi Colwill został zaproszony na treningi Synów Albiony podczas czerwcowego zgrupowania. Co prawda nie wystąpił w żadnym z meczów, ale Gareth Southgate bardzo go ceni. Obecnie zawodnik Chelsea przebywa na mistrzostwach Europy do lat 21, gdzie prezentuje się bardzo dobrze i jest kluczową postacią swojego zespołu.
- Źródło: "London Evening Standard"
Najnowsze artykuły
Enzo: Jesteśmy coraz mocniejsi
29.01.2026 19:34
João Pedro: Zwycięstwa dodają pewności siebie
29.01.2026 16:32
Skrót: SSC Napoli 2:3 Chelsea FC
29.01.2026 04:14
Konferencja prasowa Liama Roseniora po meczu z Napoli
29.01.2026 00:51
Składy: SSC Napoli vs. Chelsea FC
28.01.2026 19:49
OFICJALNIE: Raheem Sterling opuścił Chelsea za porozumieniem stron
28.01.2026 19:32
OFICJALNIE: Jacob Hall podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Chelsea
28.01.2026 16:18
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.