Fot. Chelsea FC

Chukwuemeka: Musimy zrobić wszystko, by jak najszybciej zmienić tę sytuację

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.05.2023 12:26 / Ostatnia aktualizacja: 26.05.2023 12:26

Wczoraj Chelsea poniosła kolejną dotkliwą porażkę. Tym razem The Blues ulegli Manchesterowi United aż 1:4. Carney Chukwuemeka, który wybiegł wczoraj w podstawowym składzie, przyznał, że cały zespół ma świadomość trudnej sytuacji.


Najgorszy od lat sezon w wykonaniu Chelsea zmierza powoli do końca. W niedzielę Niebieskich czeka jeszcze spotkanie z Newcastle United.


– Przechodzimy przez trudny okres. Było wiele zmian, zawirowań, ale w tej chwili dla wszystkich jasne jest, że nie gramy wystarczająco dobrze. Musimy dawać z siebie więcej za te barwy – zauważył Carney Chukwuemeka po wczorajszej porażce z Manchesterem United.


– W pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji i gdybyśmy je wykorzystali, mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Jesteśmy w trudnym okresie i musimy jak najszybciej to zmienić, poprawić się. W tym sezonie mamy do rozegrania jeszcze jeden mecz i musimy zrobić wszystko, by dać fanom odrobinę powodów do radości.


– Musimy zakończyć ten sezon zwycięskim akcentem, aby dobrze wejść w okres letni, a następnie przystąpić do okresu przygotowawczego z innym nastawieniem, by przyszły sezon wyglądał lepiej.


– Trochę musiałem poczekać na występ w pierwszym składzie, ale robiłem wszystko, by być gotowym na ten moment, gdy będę potrzebny trenerowi. Myślę, że dobrze trenowałem i byłem spokojny o to, czy sobie poradzę. Wiem, że wciąż mogę się rozwijać, ale chcę przede wszystkim regularnie grać dla Chelsea. Występ na Old Trafford to z pewnością krok w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że będę dobrze trenował i napotkam na swojej drodze więcej takich doświadczeń – dodał młody pomocnik The Blues.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close