Fot. własne

Dyrektor Independiente: Potwierdzam, że Kendry Páez zostanie piłkarzem Chelsea!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.05.2023 17:59 / Ostatnia aktualizacja: 18.05.2023 17:59

Dyrektor sportowy Independiente del Valle Santiago Morales potwierdził, że Kendry Páez zostanie piłkarzem Chelsea! Młody pomocnik, który na początku maja obchodził 16. urodziny, przeprowadzi się do zachodniego Londynu w 2025 roku.


Chelsea przez kilka miesięcy negocjowała z Independiente del Valle transfer Kendry'ego Páeza i zdołała namówić młodego zawodnika do transferu, choć interesowały się nim także inne czołowe europejskie kluby.


– Dzisiaj mogę potwierdzić, że w 2025 roku Kendry Páez zostanie piłkarzem Chelsea. Otrzymaliśmy oferty z Manchesteru United i Borussii Dortmund, ale Chelsea wykazała ogromne zainteresowanie – zdradził Santiago Morales.


– Kilka miesięcy temu już o tym rozmawialiśmy. Jest konkretne zainteresowanie ze strony Chelsea i wszystko zostało już uzgodnione między klubami. Zwracamy uwagę, żeby wszystko odbyło się prawidłowo, gdyż Kendry jest 15-letnim chłopakiem.


– Trzeba wszystko sprawdzić pod względem prawnym. Nie możemy oczywiście podpisać tradycyjnej umowy transferowej, może możemy zawrzeć jakieś inne porozumienie. Chelsea bada to w swojej lidze, w swojej federacji i w FIFA, aby odpowiednio przeprowadzić ten transfer, który byłby precedensem w ekwadorskiej piłce. Jesteśmy pewni, że będzie to pierwszy z wielu transferów.


– Wiem, że Kendry będzie wspaniałym ambasadorem wszystkich ekwadorskich piłkarzy. Mam na myśli wszystkich piłkarzy, którzy mają szansę na taki krok w tak młodym wieku. Musimy wykorzystać nadchodzący czas i zbliżające się mecze, żeby nacieszyć się Kendrym, ponieważ jest wspaniałym chłopcem – dodał dyrektor Independiente del Valle.

Źródło: El Canal del Fútbol za tribuna.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close