Fot. Chelsea FC

The Guardian: Latem Mateo Kovačić najprawdopodobniej odejdzie z Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 11.05.2023 17:39 / Ostatnia aktualizacja: 11.05.2023 17:39

Wygląda na to, że latem Mateo Kovačić odejdzie z Chelsea. Zainteresowaniem chorwackim pomocnikiem wyrażają Bayern Monachium, Manchester City i Manchester United.


Chelsea pogodziła się już z faktem, że po zakończeniu sezonu straci swojego podstawowego pomocnika. Mateo Kovačiciowi pozostał jeszcze rok kontraktu, a klub nie jest przekonany co do zasadności przedłużania go. Właściciele The Blues mają świadomość, że w najbliższym czasie będą musieli skupić się na zredukowaniu kadry, a niepewni swojej przyszłości mogą być przede wszystkim zawodnicy, których kontrakty wygasają za rok.


Chelsea potrzebuje pieniędzy, a sprzedaż Mateo Kovačicia pozwoli podreperować klubowy budżet. The Blues chcą uniknąć utraty takich zawodników za darmo, dlatego już w tym roku wysłuchają ofert.


Podobnie jest w przypadku Masona Mounta. Anglik, którego kontrakt także wygasa za rok, jest kuszony przez Liverpool, a interesują się nim także Arsenal, Bayern Monachium i Manchester United.

Źródło: "The Guardian"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

thesabr3
komentarzy: 1640
12.05.2023 06:30

Patrząc na to co wszyscy grali w tym sezonie to nikogo nie byłoby mi szkoda przy ewentualnej sprzedaży

+
-2
marsiano91
komentarzy: 80
11.05.2023 19:20

Zrobił wiele dla klubu, jednak czas postawić na innych zawodnikow, powodzonka chłopie jeśli to czytasz, a pewnie czytasz. Dawać tu nowych, głodnych sukcesu zawodników, nie ma to tamto!

+
9
Picior
komentarzy: 305
11.05.2023 22:09

nic dodać nic ująć kolego

+
1

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close