Fot. własne

Fabrizio Romano: Kendry Páez zostanie piłkarzem Chelsea!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.05.2023 09:23 / Ostatnia aktualizacja: 03.05.2023 09:23

Wczoraj w godzinach wieczornych Fabrizio Romano poinformował, że Kendry Páez zostanie nowym piłkarzem Chelsea. Wszystkie dokumenty w tej sprawie zostały już podpisane. Zawodnik przeniesie się na Stamford Bridge po ukończeniu 18. roku życia, czyli latem 2025 roku.


Chelsea prowadziła rozmowy z Independiente del Valle ws. Kendry'ego Páeza od kilku miesięcy. Kluby w końcu osiągnęły porozumienie. The Blues zapłacą za 15-latka blisko 20 milionów euro, ale większość tej kwoty stanowią dodatki.


Już kilka tygodni temu Premier League i FA wyraziły zgodę na ten transfer. Pełne porozumienie między klubami oraz między Chelsea, a zawodnikiem zostało osiągnięte. Zainteresowanie nim wyrażały także kluby z Niemiec i Anglii, ale to londyńczycy działali najszybciej.


Młody Ekwadorczyk podpisze z Chelsea długoterminowy kontrakt. Oficjalny komunikat w tej sprawie powinien zostać wydany niebawem.

Źródło: Fabrizio Romano

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Midnite
komentarzy: 1008
03.05.2023 12:27

Kupują kupują, a nowy trener jeśli będzie miał trochę rozumu, to w sezonie bez europejskich pucharów zoptymalizuje sobie kadrę do góra 20 piłkarzy.

Trunek
komentarzy: 573
03.05.2023 10:18

Tak jest.
Trzeba kupić jeszcze 30-stu, 15-latków. Będzie dalej zbieranina piłkarzy. Ten klub nigdy nie osiągnie tego co za czasów Abramowicza! Boehly out!

cheIseafan
komentarzy: 14
03.05.2023 11:47

Jak Cię nie lubię, tak w tym przypadku trudno się z Tobą nie zgodzić.
░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄Todd Boehly▄▐▄▄▄▀░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close