Fot. Chelsea FC

Evening Standard: Chelsea nie jest już zainteresowana zatrudnieniem Paula Mitchella

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 30.04.2023 12:33 / Ostatnia aktualizacja: 30.04.2023 12:33

Nizaar Kinsella z "London Evening Standard" wyjawił, że Chelsea nie jest już zainteresowana zatrudnieniem Paula Mitchella. Anglik pełni obecnie funkcję dyrektora sportowego w AS Monaco.


Mitchell pracował w przeszłości w Tottenhamie, a jego współpraca z Mauricio Pochettino układała się bardzo dobrze. Argentyńczyk ma niebawem zostać nowym menedżerem The Blues, dlatego spekulowano, że na Stamford Bridge zawita także Michell, ale pomysł został porzucony.


Chelsea rozważała zatrudnienie Paula Mitchella już we wrześniu ubiegłego roku, gdy rozpoczęły się gruntowne zmiany w zarządzie klubu, ale w tej chwili Todd Boehly nie jest już zainteresowany zatrudnieniem Anglika.


Właściciele Chelsea są bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonują dyrektorzy sportowi, czyli Laurence Stewart oraz Paul Winstanley. Obaj odpowiadają za transfery, a także odgrywają dużą rolę w procesie zatrudnienia nowego menedżera.


Chelsea planuje na lato kontynuację przebudowy kadry pierwszej drużyny. Po licznych transferach w dwóch ostatnich oknach transferowych, teraz The Blues mają skupić się na sprzedaży części zawodników, by odciążyć klubowy budżet.

Źródło: "London Evening Standard"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close