Skrót: Chelsea 0:2 Brentford

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 27.04.2023 04:37 / Ostatnia aktualizacja: 27.04.2023 04:37

Kolejny mecz i kolejne rozczarowanie. W środowy wieczór Chelsea przegrała z Brentford 0:2 w ramach 33. kolejki Premier League.

Pszczoły wyszły na prowadzenie w 37. minucie po samobójczym trafieniu Césara Azpilicuety. The Blues stworzyli sobie kilka dogodnych okazji na strzelenie wyrównującej bramki na początku drugiej połowy, ale żadnej z nich nie wykorzystali. Zemściło się to na nich w 78. minucie, gdy Mbeumo strzelił po kontrataku drugą bramkę dla Brentford. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Chelsea 0:2 Brentford – skrót: