
Mudryk: Wszyscy czujemy, że lepsze czasy kiedyś nadejdą
Dodano: 16.04.2023 13:36 / Ostatnia aktualizacja: 16.04.2023 13:36Wczoraj piłkarze Chelsea po raz kolejny zeszli z boiska pokonani, choć w pierwszej połowie udało im się objąć prowadzenie. Później dwie bramki strzelili zawodnicy Brighton i to oni cieszyli się ze zdobyczy pełnej puli.
W pierwszym kwadransie gry The Blues objęli prowadzenie po trafieniu Conora Gallaghera. Anglikowi asystował Mychajło Mudryk, dla którego było to drugie ostatnie podanie od czasu dołączenia do Chelsea. Niestety, nie przyczyniło się to do odniesienia zwycięstwa przez drużynę Franka Lamparda.
– Myślę, że pierwsza połowa nie była aż tak dobra. Gdy w drugiej zaczęliśmy grać, było już za późno – zauważył Mychajło Mudryk po wczorajszym meczu z Brighton & Hove Albion. Dla nas wszystkich jest to ciężki okres, ale nigdy się nie poddajemy, idziemy dalej, a wszystko może się zmienić.
– Wszyscy czujemy, że lepsze czasy kiedyś nadejdą. Chcemy wygrywać więc teraz jest nam ciężko, ale tak jak już mówiłem, ciężko trenujemy i pewnego dnia wszystko może się zmienić.
– Myślimy już o następnym meczu, o Lidze Mistrzów. To dla nas wielka szansa i wszyscy powinniśmy pokazać się z jak najlepszej strony – dodał Ukrainiec.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze atykuły

Konferencja prasowa Enzo Mareski przed meczem z Palmeiras
04.07.2025 09:47
BBC: Poważny dylemat Borussii Dortmund ws. Chukwuemeki
03.07.2025 18:49
Uno, ping-pong i plaża – jak piłkarze Chelsea spędzają wolny czas w Miami?
03.07.2025 18:34
Dewsbury-Hall: Jesteśmy gotowi na mecz z Palmeiras
03.07.2025 16:39
The Athletic: Dlaczego Chelsea sprowadziła João Pedro?
03.07.2025 11:52
The Telegraph: Petrović zostanie sprzedany do Sunderlandu
03.07.2025 10:04
João Pedro: Gdy dołączasz do Chelsea, myślisz tylko o jednym: o zdobywaniu trofeów
02.07.2025 16:03
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Może naszym potrzeba jakieś punktu zwrotnego, jakiegoś meczu walki z fuksiarskim końcem.
Jednak w oststnim meczu to zabrakło podstawy czyli pressingu.
To proście tadka o Nagelsmanna.
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze Nagelsmann to odpowiedni człowiek?
W razie zatrudnienia, daje mu czas max do świąt.
Na podstawie jak jego byle druzyny graly i ma odpowiednie podejscie do ludzi.
Daj swoja propozycje to sie posmiejemy.