Skrót: Real Madryt 2:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.04.2023 04:39 / Ostatnia aktualizacja: 13.04.2023 04:39

Sensacji nie było. Real Madryt pokonał Chelsea 2:0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Przez większość spotkania stroną przeważającą byli Królewscy, ale The Blues także udało się stworzyć kilka dogodnych okazji bramkowych.

Wynik w 21. minucie otworzył niezawodny Karim Benzema, który dobił strzał Vinícius Júnior. Na drugą bramkę musieliśmy czekać do 74. minuty. Wtedy to kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisał się rezerwowy Marco Asensio.

Real Madryt 2:0 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot