Skrót: Chelsea 0:2 Aston Villą

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.04.2023 21:30 / Ostatnia aktualizacja: 01.04.2023 21:30

W pierwszym po reprezentacyjnej przerwie meczu ligowym Chelsea przegrała z Aston Villą 0:2. The Blues nie potrafili wykorzystać przewagi, jaką posiadali przez większość spotkania, a ich skuteczność pozostawiała wiele do życzenia.

W początkowej fazie pierwszej połowy piłkarze Aston Villi mieli lepszy okres i wykorzystali go. W 18. minucie Ollie Watkins wykorzystał katastrofalny błąd Marka Cucurelli i ze stoickim spokojem przelobował Kepę Arrizabalagę.

W dalszej części spotkania Chelsea ciężko pracowała na wyrównującą bramkę, ale nie potrafiła jej strzelić, mimo licznych okazji bramkowych. Co więcej, The Vilans nie powiedzieli ostatniego słowa i w 56. minucie strzelili drugą bramkę. Na listę strzelców znakomitym uderzeniem wpisał się John McGinn. The Blues nie byli w stanie odwrócić losów spotkania i przegrali 0:2.

Chelsea 0:2 Aston Villa – skrót: