Sarri: Martwi mnie, że nie potrafiliśmy zamknąć tego spotkania

Autor: Dawid Mozol Dodano: 30.12.2018 15:52 / Ostatnia aktualizacja: 30.12.2018 15:52

Na pomeczowej konferencji prasowej Maurizio Sarri okazał zadowolenie z postawy zespołu, jednak zauważył także powody do niepokoju. Trener Chelsea skomentował również nieobecność Fabregasa i Loftus-Cheeka, a także kontuzję Giroud.

 

Cierpliwość

– Zagraliśmy przeciwko groźnemu przeciwnikowi, oni są niebezpieczni kiedy atakują. Musieliśmy utrzymywać swoje pozycje. Dobrze kontrolowaliśmy mecz, jednak nie "zabiliśmy" go, dlatego mieliśmy w końcówce problemy z obroną w polu karnym. Przez 85 minut wszystko szło dobrze, nie oddawaliśmy mi inicjatywy. Nie podoba mi się jednak to, że nie potrafiliśmy zamknąć tego meczu szybciej.

 

O Kante

– On musi przede wszystkim myśleć o defensywie, dopiero później o atakowaniu. Wykonał bardzo dobry ruch do piłki, zrobił to w odpowiednim momencie. To ważne, kiedy przeciwnik zagęszcza pole gry. 

 

O Giroud

– Ma problem z kostką, jednak musimy czekać do wieczora, by dowiedzieć się od lekarza o co dokładniej chodzi. Wszystko wyjaśni się jutro. Ostatnie dwa dni są dla nas pechowe – wczoraj w 10 minut kontuzji doznali Fabregas, Loftus-Cheek oraz Drinkwater.

 

 

Źródło: football.london

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close