Fabrizio Romano: Kouadio Koné nowym celem transferowym Chelsea!
Dodano: 27.03.2023 18:23 / Ostatnia aktualizacja: 27.03.2023 18:23W najnowszym nagraniu w serwisie YouTube Fabrizio Romano zdradził, że Kouadio Koné stał się nowym celem transferowym Chelsea. Pomocnikiem Borussi Mönchengladbach interesują się ponadto Manchester United i PSG.
Lista celów transferowych Chelsea jest długa. Londyńczycy obserwują wielu zawodników, a Kouadio Koné jest jednym z nich. 21-latek jest silny, ma dobry przegląd pola i prezentuje wysoką jakość. Mimo młodego wieku, jest ważną postacią swojego klubu. W tym sezonie rozegrał 25 spotkań we wszystkich rozgrywkach.
Kouadio Koné jest szczególnie zadowolony z zainteresowania ze strony PSG. Pomocnik urodził i wychował się w Paryżu więc możliwość powrotu do tego miasta może być dla niego bardzo kusząca.
Jak na razie młodym pomocnikiem interesują się tylko Chelsea, Manchester United i PSG. Kluby te badały już sytuację kontraktową tego zawodnika. Niewykluczone, że w najbliższych tygodniach grono klubów chętnych pozyskać 21-latka poszerzy się.
Szacuje się, że klub chcący pozyskać Kouadio Koné w letnim oknie transferowym, będzie musiał liczyć się z wydatkiem rzędu co najmniej 50 milionów euro
- Źródło: Fabrizio Romano
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Austria? Transmisja TV i online (22.06.2026)
22.06.2026 09:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
A ja rozumiem kova nie nadaje sie. Mount nie wiadomo co znim zreszta nie ta pozycja. Kante kontuzje czeste .cheeek to dno. Czas na zaklupy:)
To mialo byc do loloo
Niepotrzebny transfer
Nie rozumiem tego transferu .
Skupić się na tym co jest a nie kolejne 50 milionów za zawodnika z ligi Niemieckiej .
Dać kontrakty naszym pomocnikom Kante ,Kova , Mount .
Wróci młody Brazylijczyk i będzie komplet na środku .
Popieram w pełni. Za dużo znowu będzie piłkarzy jeśli Santos wróci to koniecznie trzeba go ogrywać.
Conara również bym nie odpuszczał. Powinien dostać jeszcze szanse.
Tyle talentów opchneliśmy za czapkę gruszek.
Ostatnio dla pomarańczowych AKE strzelił dwa gole, w City gra regularnie.
Pamiętam jak u nas nie chciano dać mu szansy!