Chelsea pokonała Charlton w sparingu za zamkniętymi drzwiami
Dodano: 24.03.2023 18:05 / Ostatnia aktualizacja: 24.03.2023 18:05W rozegranym dzisiaj w Cobham sparingu za zamkniętymi drzwiami Chelsea pokonała Charlton Athletic 3:0. Co warte odnotowania, 60 minut w tym spotkaniu rozegrał powracający po kontuzji N’Golo Kanté.
Reprezentant Francji pauzował od połowy sierpnia, gdy w meczu z Tottenhamem nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego. Z gry wykluczony był aż przez siedem miesięcy, ale wydaje się, że niebawem powinniśmy ponownie zobaczyć go w akcji.
N’Golo Kanté trenuje z drużyną od kilku tygodni, a dzisiaj po raz pierwszy od dawna pojawił się na boisku. Nasz pomocnik kontynuuje pracę nad powrotem do optymalnej formy, by po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej móc wspomóc drużynę Grahama Pottera w ważnych meczach Premier League oraz w Lidze Mistrzów.
Chelsea pokonała Charlton Athletic 3:0, a na listę strzelców wpisali się Dion Rankine, Silko Thomas i Malik Mothersille.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze artykuły
Skrót: Chelsea FC 1:1 Burnley FC
21.02.2026 19:02
Składy: Chelsea FC vs. Burnley FC
21.02.2026 14:45
Roméo Lavia rozegrał 45 minut w drużynie Chelsea U21
21.02.2026 09:17
Fofana: Teraz gramy bardziej bezpośrednio
21.02.2026 09:05
Gdzie oglądać Chelsea - Burnley? Transmisja TV i online (21.02.2026)
21.02.2026 07:58
Sarr: Chcę zdobywać z Chelsea trofea
20.02.2026 16:34
Ustalono datę meczu z Wrexhamem w FA Cup
20.02.2026 16:06
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Oby teraz ta przerwa pozytywnie na nas wpłynęła i powrócimy również do zwycięstw w lidze,razem z Kante
Legenda głosi że z Aston Villą bedzie remis
Czyli rozumiem, że zaczynamy już liczyć kolejną serię zwycięstw?
O to chodzi pomalu wprowadzac.
Dawać mu i Mountowi oraz Kova kontrakty .
Pozbyć się ludzi nie potrzebnych i lekko wzmocnić ( Felix wykupić jakoś ) na nowy sezon i wtedy będzie weryfikacja zarządu i trenera :)
Sprzedać : Zakaria- koniec wypożyczenia , Mendy , Cheek , Ziyech , Aubameyang , Odoi , Lukaku , Sarr
Nie wiadomo co z Chalobah , Azpi , Pulisic raczej transfery
i opcje na wypożyczenia Chukwuemeka , Fofana
I po za Felixem mamy Nkuku i przodu bym nie ruszał bo wróci jeszcze Broja chyba że trafi się ciekawa typowa 9.
Bramkarza będziemy potrzebować i tu nam zaskakującą opcje Wojciech Szczęsny . Doświadczony dobry bramkarz ograny w PL . Do pomocy wróci Santos no chyba że Kova lub Kante odejdą to wtedy kogoś trzeba ściagnąć , do obrony przyjdzie młody PO więc chyba nie ma co wielce szukać .
Przygotować porządnie cały okres przygotowawczy bo chyba poprzedni nie był dobry bo nawet Potter w jednym wywiadzie coś takiego zasugerował .
Real już się boi.