Podsumowanie czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 24.03.2023 13:54 / Ostatnia aktualizacja: 24.03.2023 13:54

W czwartek rozpoczęły się mecze w ramach eliminacji do EURO 2024. Joao Felix, Reece James, Conor Gallagher oraz Ben Chilwell i ich drużyny wygrały swoje pierwsze mecze eliminacyjne.

Anglia zmierzyła się w Neapolu z Włochami i wygrała to spotkanie 2:1. Żaden z zawodników Chelsea nie wyszedł w tym spotkaniu w pierwszym składzie, jednak w 82. minucie, na murawę weszli Reece Jamesa oraz Conor Gallagher. Ben Chilwell spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Portugalii, z Joao Feliksem w składzie, podejmowała drużynę z Liechtensteinem. Zawodnik Chelsea spędził na boisku 66 minut, po czym został zastąpiony przez skrzydłowego AC Milan, Rafaela Leao. Portugalia wygrała to spotkanie 4:0.

W nocy, z czwartku na piątek, mecz towarzyski rozegrała Argentyna. Rywalem mistrzów świata była Panama. Drużyna, której członkiem jest Enzo Fernandez, pokonała rywali 2:0. Zawodnik Chelsea spędził na boisku 60 minut.