Dwóch piłkarzy Chelsea nominowanych do nagrody miesiąca!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 23.03.2023 17:54 / Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 17:54

Mateo Kovačić i Kai Havertz zostali nominowani do nagrody miesiąca w kategorii bramka miesiąca. Oba nominowane trafienia padły w wygranym 3:1 meczu z Leicester City.

Wynik spotkania z Lisami otworzył Ben Chilwell, który oddał piękne uderzenie z woleja. W końcówce pierwszej połowy piłkarze Leicester City doprowadzili do wyrównania, ale tuż przed przerwą The Blues ponownie wyszli na prowadzenie. Kai Havertz technicznym uderzeniem pokonał bramkarza rywali, a znakomitą asystę przy tym trafieniu zaliczył Enzo Fernández.

W końcówce spotkania wynik ustalił Mateo Kovačić. Chorwat oddał fantastyczne uderzenie z woleja z powietrza, a głową piłkę dograł mu Mychajło Mudryk.

Oprócz piłkarzy Chelsea w konkursie na bramkę miesiąca nominowani zostali: Coady Gakp (Liverpool), Jack Harrison (Leeds United), Alexander Isak (Newcastle United), Jonny Otto (Wolverhampton Wanderers) i Reiss Nelson (Arsenal).

Głosować można do poniedziałku (27 marca) do południa pod tym linkiem. Zwycięzca zostanie ogłoszony w piątek (31 marca) o godzinie 14.00 czasu polskiego.