Skrót: Chelsea 2:2 Everton

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.03.2023 21:39 / Ostatnia aktualizacja: 18.03.2023 21:39

W sobotni wieczór Chelsea nie zdołała podtrzymać zwycięskiej passy i jedynie zremisowała z Evertonem 2:2.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Wynik w 52. minucie otworzył João Félix, który pokonał bramkarza Evertonu precyzyjnym uderzeniem. Kilkanaście minut później The Toffees doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Abdoulaye Doucouré.

The Blues szybko otrząsnęli się po stracie bramki i w 76. minucie odzyskali prowadzenie. Rzut karny bez trudu wykorzystał Kai Havertz. Niestety, tuż przed końcem spotkania goście zdołali doprowadzić za sprawą trafienia rezerwowego Ellisa Simmsa i mecz zakończył się podziałem punktów.

Chelsea 2:2 Everton – skrót: