Najnowsze artykuły
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
D.D. Fofana nawet ławce nie ma? Kontuzja?
Romans trenera z anemikiem Havertzem. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
Zamiast ogrywać tych co mają w przyszłości stanowić siłę naszego zespołu to wpuszczamy Kapitana Amerykę, który po sezonie wyląduje w jakimś Realu Sociedad, Besiktasie czy innym zespole na miarę jego możliwości...
No nic, trzeba pooglądać bezużyteczne dryblingi do tylu i wymuszanie bezwartościowych wolnych 45m od bramki rywala.
Ten Kapitan Ameryka by cie obkiwał a zanim byś się o obejrzał to wiesz co.
Wszystko super tylko ten nieszczęsny Amerykanin. Ciekawe jak się zaprezentuje . Cieszy widok Kante i oby chociaż na chwilę wszedł na murawę. Do boju Chelsea!!!
Skład dobry,dziwi Puli w podstawowym.Najbardziej cieszy powrót Kante.Oby Harry dał mu chociaż z 20 min w 2 połowie.po kolejne zwycięstwo The Blues
Ciekawe jak Puli wypadnie. To chyba już jego ostatnie szanse w naszej koszulce. Albo teraz albo nigdy.
Kante na lawce :)
Serio?! Po co gramy zawodnikami których w tym klubie nie powinno być... Zamiast grać madueke albo mudrykiem którzy są przyszłością to gra pulisic który powinien być sprzedany w pierwszym sorcie!
Mudryk to żadna przyszłość. Wkrótce czeka go seria wypożyczeń aż w końcu nikt w klubie nie będzie o nim pamiętał. No chyba że jako o flopie transferowym. Gość się nie nadaje do Premier League.
Madueke w meczach w których gral pokazał że jeszcze za wcześnie, mudryk to samo.
Zobaczymy co nasz avengers dzisiaj zaprezentuje
Mount w formie zamiast Pulisica i Fofana zamiast anemika Havertza i chyba to byłby nasz najmocniejszy garnitur obecnie. Jeszcze gdyby Kante był w pełni sił ale zamiast kogo? Kova jak dla mnie solidny grajek i nie rozumiem zachwytów nad jego potencjalnym odejściem z klubu.
Mount w formie?
Czysto hipotetycznie. Gdyby był.
Pulisic ehhh no okej, coś czuje że obrona nie do przejścia :)
Nie rozumiem jak można było zaliczyć taki zjazd. Przecież swego czasu yankes był taki przebojowy i tak się zapowiadał. Meh..
No co za cep minusuje? Co źle napisałem?