Fot. własne

Evening Standard: Chelsea rozważa zerwanie współpracy z jednym ze sponsorów

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 14.03.2023 18:33 / Ostatnia aktualizacja: 14.03.2023 18:33

Nizaar Kinsella z "London Evening Standard" informuje, że Chelsea rozważa zerwanie współpracy z jednym ze swoim sponsorów firmą Primatch Tech.


Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełeński nałożył na 287 firm zakaz prowadzenia działalności na terenie Ukrainy przez 50 lat za kontynuowanie biznesów na terenie Rosji. Jedną z tych firm jest Primarch Tech, z którą Chelsea podpisała w 2021 roku trzyletnią umowę współpracy. W ramach tej współpracy logo Primatch Tech pojawia się na telebimach LED na Stamford Bridge.


Chelsea jest świadoma zaistniałej sytuacji i zbiera szczegółowe informacje na temat Primatch Tech. Firma bukmacherska współpracuje także z Newcastle, Aston Villą i Leicester City.


Kolejną firmą bukmacherską powiązaną ze współwłaścicielem Chelsea Toddem Boehly, również ukaraną przez Ukrainę, jest Sportradar AG. Boehly jest udziałowcem Sportradar AG, płacąc za jej udziały około 120 milionów funtów w 2021 roku.

Źródło: "London Evening Standard"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close