Fot. własna

Bild: Za zwolnieniem Tuchela z Chelsea stoją przyczyny pozaboiskowe

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 10.03.2023 11:27 / Ostatnia aktualizacja: 10.03.2023 11:28

Według najnowszych informacji, do których dotarła niemiecka gazeta "Bild", Thomas Tuchel został zwolniony z Chelsea z powodów pozaboiskowych i dlatego, że piłkarze stracili do niego szacunek. E-maila z taką treścią, wysłała do "Bilda" była żona Thomasa Tuchela, Sissi.

 

Informacja ta pojawiła się podczas rozprawy rozwodowej w sądzie okręgowym w Monachium. "Bild" donosi, że Sissi, która jest byłą dziennikarką "Suddeutsche Zeitung", otrzymała telefon z Anglii i podczas rozmowy ktoś podał jej domniemane powody zwolnienia Thomasa Tuchela z Chelsea we wrześniu ubiegłego roku.

 

Sissi prawdopodobnie usłyszała w słuchawce, że piłkarze Chelsea stracili szacunek do trenera, który w maju 2021 roku triumfował z nimi w Lidze Mistrzów. Podawano również tajemnicze "powody pozaboiskowe". Te powody zostały wymienione w e-mailu, ale Tuchel chciał skorzystać z tymczasowego nakazu, aby uniemożliwić Sissi ujawnienie treści tej wiadomości.

 

Do tego czasu, jako przyczynę zwolnienia Thomasa Tuchela podawano różnicę zdań między nim a nowymi właścicielami Chelsea, na czele których stał Todd Boehly oraz słabe wyniki na boisku. "Bild" podaje, że nie jest w stanie opublikować treści niektórych twierdzeń z e-maila z powodów prawnych. Ani Tuchel, ani jego była żona Sissi, która wysłała e-mail do gazety, nie chcieli tego komentować publicznie.

 

W styczniu, były właściciel Crystal Palace, a obecnie felietonista "Sportsmail", Simon Jordan powiedział w rozmowie z talkSPORT, że sekretny powód, dla którego Boehly zwolnił Tuchela sprawi, że ludziom popłyną łzy.

 

– Za kulisami kryje się znacznie więcej powodów, dla których Todd Boehly podjął taką decyzję. To dobre ze strony Todda, że mówi ludziom, co się stało. To otworzyło mi oczy i zrobiłbym dokładnie to samo co Todd, czyli powiedział: "możesz odejść, kolego".

Źródło: Bild za Daily Mail

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

yarexq V2
komentarzy: 1791
11.03.2023 18:28

Czytałem na Twitterze jakieś bzdety, że Tuchel miał problem z narkotykami, w sumie kto wie czy to nieprawda xd

CFCrules
komentarzy: 717
10.03.2023 16:39

"Ktoś podał jej domniemane powody", "Sissi prawdopodobnie usłyszała w słuchawce", "Tajemnicze powody pozaboiskowe". Uwielbiam takie sensacyjne newsy, zwłaszcza jak zamieszcza je Bild, który poziomem dorównuje już The Sun czy naszym pudelkom.

Pogromca
komentarzy: 373
10.03.2023 14:45

Wiem, ale nie powiem! Haha. Tuchel miał romans z kimś w klubie? Tak czy siak czeka nas przez kilka lat bujanie się z średnimi trenerami. Historia pokazuje, że na jednego elitarnego trenera przypadało nam kilku średnich. Ja nie widzę żadnego kozaka na horyzoncie. Enrique czy Zidan to głośne nazwiska, ale ich warsztat jest mocno podejrzany. To raczej są kolejni klaskacze.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close