Skrót: Chelsea 1:0 Leeds United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 04.03.2023 18:57 / Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 18:57

W sobotnie popołudnie Chelsea przełamała złą passę i pokonała Leeds United w meczu 26. kolejki Premier League. Jest to dopiero drugie zwycięstwo The Blues w tym roku kalendarzowym.

Już od pierwszych minut zawodnicy Grahama Pottera przeważali nad rywalami, ale upragnioną bramkę strzelili w pierwszym minutach drugiej części gry. Na listę strzelców wpisał się Wesley Fofana, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Bena Chilwella z rzutu rożnego. Do końca spotkania wynik nie zmienił się, choć obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji bramkowych.

Chelsea 1:0 Leeds United – skrót: