Fot. Chelsea FC

CBS Sports: Zarząd Chelsea jednomyślnie wspiera Pottera

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 04.03.2023 10:11 / Ostatnia aktualizacja: 06.03.2023 09:12

Ben Jacobs z CBS Sports wypowiedział się na temat sytuacji Chelsea. Jego zdaniem Graham Potter cieszy się poparciem całego zarządu. Na najwyższych szczeblach londyńskiego klubu nikt nie domaga się zwolnienia angielskiego menedżera.


Todd Boehly i Behdad Eghbali pozostają zjednoczeni i ściśle współpracują z Laurencem Stewardem i Paulem Winstanlyem. Wszyscy mają świadomość, w jakiej sytuacji znajduje się klub, ale brak jest podziałów w kwestii Grahama Pottera. Wszyscy pragną, by to Anglik prowadził The Blues do sukcesów.


Zarząd Chelsea w pełni wspiera Pottera i nie szuka nowego menedżera. Włodarze The Blues mają świadomość, że klub znajduje się w trudnej sytuacji, a dwa najbliższe mecze będą miały ogromne znacznie.


W zachodnim Londynie Potter uważany jest za dobrego stratega z odpowiednią osobowością. Wszyscy mają świadomość, że przy tak dużych zmianach kadrowych w zespole i dużej liczbie kontuzji jego praca jest bardzo trudna.

Źródło: CBS Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Patrol
komentarzy: 152
04.03.2023 11:12

Az do rewanżowego meczu z BVB. Jak przegramy zacznie się giełda nazwisk

thesabr3
komentarzy: 1649
04.03.2023 10:33

Zobaczymy po kolejnych 2 porażkach jakie ma wsparcie

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close