Fot. Getty Images

Chelsea uruchamia Radę Kibiców

Autor: Mateusz Kluba Dodano: 02.03.2023 21:10 / Ostatnia aktualizacja: 06.03.2023 09:12

Chelsea uruchamia Radę Kibiców i czeka na Twoją aplikację! Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, klub z zachodniego Londynu chce zacieśnić współpracę z kibicami, by dokładnie wsłuchiwać się w potrzeby społeczności.


O ile konsultacje z sympatykami są już częścią działalności klubu, o tyle nowa jednostka ma zachęcać do szeroko pojętego dialogu, wymiany informacji oraz szczegółów z życia klubu na temat decyzji, które będą bezpośrednio dotyczyć fanów Chelsea.
Działalność Rady będzie się skupiała na wizji strategicznej klubu, celach, a także na średnio i długofalowym podejmowaniu decyzji. Rada Kibiców ma spotykać się z zarządem Chelsea i osobami na stanowiskach dyrektorskich przynajmniej trzy razy do roku. Składać się będzie z sześciu osób, z których trzy są Kibicowskimi Doradcami Zarządu. Pozostałe trzy wakaty zostaną obsadzone na podstawie procesu wyboru spośród złożonych przez fanów aplikacji.


Chelsea jest dumna z działalności kibicowskich forów, których nieoceniona praca pomogła poprawić doznania sympatyków klubu. Od czasu powstania, fora te prowadziły wiele ważnych inicjatyw i będą kontynuować swoje funkcjonowanie, nieustannie porozumiewając się z klubem, zwłaszcza w kwestiach okołomeczowych i logistycznych. Niedawne ogłoszenie Cat Smith na stanowisku Dyrektorki Relacji z Kibicami było kolejnym krokiem, który klub podjął, by prowadzić konsultacje społeczne na jak najwyższym poziomie.


- Jako dozgonny kibic Chelsea i posiadacz karnetu, jestem dumny z możliwości zasiadania w zarządzie klubu, który od zawsze kocham. Byłem także członkiem rządowej akcji opniniującej prowadzonej przez kibiców i w pełni angażuję się w relacje z klubem.


- Wykorzystując swoją pozycję w klubie, chciałbym zapewnić wszystkich, że Chelsea ma możliwości, by szybko reagować na problemy sympatyków. Poprzez Forum Fanów i inne kanały komunikacyjne, wierzymy, że pracujemy ciężko, by pozyskać informacje zwrotne i ciągle rozwijać te mechanizmy.


- Co więcej, chcę także powiedzieć, że kibice mają swoich reprezentantów na spotkaniach dotyczących przyszłościowych planów klubu. Nasi kibicowscy doradcy są ważną częścią, a ich obecność to krok w dobrym kierunku. Wiemy, że możemy zrobić jeszcze więcej. Wierzę, że Rada Kibicowska to kluczowy etap w tym procesie. Osobiście nie mogę się doczekać tej współpracy – skomentował powstanie nowej jednostki jej opiekun strategiczny, Lord Daniel Finkelstein, jeden z członków zarządu Chelsea FC.


Klub zachęca kibiców z całego świata to złożenia swoich aplikacji na członka Rady. Proces jest dość prosty: wystarczy wypełnić formularz z pytaniami pod poniższym linkiem. Na tym etapie, wszystkie aplikacje zostaną przejrzane i wzięte pod uwagę.


https://www.chelseafc.com/en/chelsea-fc-invites-applications-to-new-fan-advisory-board


Następnie zostanie wybrana i przekazana do dalszego przeglądu krótsza lista, z której reprezentanci klubu oraz niezależne osoby wybiorą ostateczną trójkę. Wszyscy aplikanci muszą mieć ukończone 18 lat. Pierwsza kadencja będzie trwała trzy lata.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Adamo
komentarzy: 255
03.03.2023 11:11

Chwali sie taki ruch ale to czysty PR. 1 kibic w radzie będzie miał wpływ i prawo głosu tylko w sprawach kompletnie nieistotnych pod względem strategicznym czy osobowym.

pacino
komentarzy: 303
03.03.2023 11:09

Kibicowska rada gitów zadecydowała, że jeśli Potter rozjebie się na Leeds United to poleci.

Trunek
komentarzy: 586
03.03.2023 10:02

Najważniejsze, żeby Potter wyautował z Chelsea!

Pocholere
komentarzy: 879
03.03.2023 09:30

A może jakaś Rada Wyp*******nia Pottera?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close