Skrót: Tottenham 2:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.02.2023 16:50 / Ostatnia aktualizacja: 26.02.2023 16:50

Tottenham Hotspur pokonał Chelsea w niedzielnych derbach Londynu. Koguty zwyciężyły pogrążonych w kryzysie rywali 2:0.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie drużyny miały swoje okazje, ale nie były w stanie ich wykorzystać. Drugą część spotkania kapitalnie rozpoczęli gospodarze. Wynik otworzył Olivier Skipp, który oddał rewelacyjny strzał zza pola karnego. Zwycięstwo Kogutów przypieczętował w 82. minucie Harry Kane, który najlepiej zachował się w polu karnym Chelsea po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Tottenham 2:0 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot