Skrót: Chelsea 0:1 Southampton

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.02.2023 19:18 / Ostatnia aktualizacja: 18.02.2023 19:18

Przełamania nie było, za to była kolejna rozczarowująca porażka. W sobotnie popołudnie Chelsea przegrała na Stamford Bridge z Southampton 0:1.

Zwycięską bramkę Święci strzelili tuż przed przerwą. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się niezawodny w tym elemencie James Ward-Prowse. W drugiej połowie The Blues dzielnie walczyli o doprowadzenie do remisu, dwukrotnie bliski strzelenia bramki był Raheem Sterling, ale ostatecznie starania podopiecznych Grahama Pottera zakończyły się niepowodzeniem.

Chelsea 0:1 Southampton – skrót: