Skrót: Borussia Dortmund 1:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 16.02.2023 06:14 / Ostatnia aktualizacja: 16.02.2023 06:14

Mimo dobrej postawy, Chelsea przegrała z Borussią Dortmund w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Rewanż zostanie rozegrany za trzy tygodnie na Stamford Bridge.

Pierwsza połowa, która stała pod znakiem minimalnej przewagi zawodników BVB, zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie The Blues podwyższyli tempo gry i to oni byli stroną dominującą. Mimo to, w 63. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Karim Adeyemi. Mimo usilnych prób, podopieczni Grahama Pottera nie zdołali odwrócić losów spotkania.

Borussia Dortmund 1:0 Chelsea – skrót: