Skrót: West Ham 1:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 11.02.2023 15:49 / Ostatnia aktualizacja: 11.02.2023 15:49

Kolejny mecz Chelsea zakończył się wynikiem remisowym. W sobotnie popołudnie zawodnicy Grahama Pottera podzieli się punktami z West Hamem.

The Blues dobrze weszli w to spotkanie, przejęli kontrolę i tworzyli sobie sporo okazji. Już po kwadransie gry wyszli na prowadzenie. Enzo Fernández kapitalnie dośrodkował w pole karne, a równie efektownym wykończeniem popisał się João Félix.

Młoty szybko doszły do głosu i zdołały doprowadzić do wyrównania. Przed upływem 30 minut gry wyrównującą bramkę strzelił były piłkarz Chelsea Emerson Palmieri.

W pozostałej części pierwszej połowy oraz w drugiej połowie gra toczyła się już w wolniejszym tempie, a obie drużyny rzadziej dochodziły do okazji bramkowych. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ już zmianie.

West Ham 1:1 Chelsea – skrót: