Fot. własne

Foot Mercato: Pierwsza oferta Chelsea za Malo Gusto odrzucona! Kolejna jest przygotowywana

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.01.2023 19:40 / Ostatnia aktualizacja: 24.01.2023 21:06

Chelsea intensywnie pracuje nad pozyskaniem Malo Gusto z Olympique Lyon. Pierwsza oferta The Blues za młodego prawego obrońcę została odrzucona, ale przygotowywana jest kolejna.


Pierwsza oferta Chelsea za Malo Gusto opiewała na 20 milionów euro. Kolejna propozycja będzie warta 30-40 milionów euro. Francuz dostał gwarancję, że otrzyma minuty i chce tylko transferu do Chelsea. Olympique Lyon chce wypożyczenia powrotnego, ale będzie to trudne.


Malo Gusto chce odejść do Chelsea i tylko do Chelsea. Francuz nie planował zmiany klubu tej zimy, ale nie może zostać obojętny na ofertę The Blues. Graham Potter obiecał 19-latkowi pewną liczbę meczów w drugiej części sezonu.


Nieunikniona jest druga oferta Chelsea za Malo Gusto. Powinna ona opiewać na 30-40 milionów euro. Przy takiej kwocie Olympique Lyon będzie zmuszony pogodzić się z odejściem swojego talentu. Bruno Cheyrou nie ma solidnej opcji następcy Malo Gusto i robi wszystko, by przekonać zawodnika do pozostania w klubie do czerwca, ale zawodnik chce transferu, a Chelsea chce by bezzwłocznie dołączył do drużyny.

Źródło: Foot Mercato

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

lololo
komentarzy: 407
24.01.2023 21:32

Jeśli ma być to faktycznie 30-40 milionów to dla mnie jest to przesada . Rozumiem że potrzebujemy PO i to od zaraz najlepiej ale czy tak młody zawodnik ma aż taką wartość ?
Oczywiście to nie moja sprawa jak klub zarządza finansami ale obawiam się że teraz kupimy sporo zawodników z długimi kontraktami by ominąć przepisy a potem albo dostaniemy bana albo klub będzie finansowo ograniczony i nie będziemy mogli liczyć na mocne transfery przez kilka okienek .

eGzid
komentarzy: 812
24.01.2023 22:14

A nie będziemy potrzebować mocnych transferów bo kilku tych młodych wypali, nabierze doświadczenia i za jakieś 3-4 lata będziemy na topie.. tak widzę to nasze aktualne zarządzanie.

Mystakorsarz
komentarzy: 606
24.01.2023 23:17

Też tak uważam.

To ostatnie okienko, w którym możemy poszaleć.

Od lata zmiana przepisów uniemożliwi taką amortyzację.

thesabr3
komentarzy: 2109
25.01.2023 15:13

Trzeba liczyć się z tym że to może być ostatnie takie okno transferowe w wakacyjne może nas po prostu nie być stać na takie transfery

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close