Skrót: Chelsea 1:0 Crystal Palace

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.01.2023 17:59 / Ostatnia aktualizacja: 15.01.2023 17:59

W niedzielne popołudnie Chelsea odniosła pierwsze w 2023 roku zwycięstwo. The Blues pokonali na swoim terenie Crystal Palace 1:0.

Mecz był bardzo ciekawy już od pierwszych minut, ale pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po nieco ponad godzinie gry wynik otworzył Kai Havertz. Niemiec zdobył bramkę strzałem głową po dośrodkowaniu Hakima Ziyecha. Do końca spotkani rezultat nie uległ zmienie, mimo szans pod dwiema bramkami.

Chelsea 1:0 Crystal Palace – skrót: