Skrót: Fulham 2:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.01.2023 04:38 / Ostatnia aktualizacja: 13.01.2023 04:38

W czwartkowy wieczór piłkarze Chelsea ponieśli siódmą ligową porażkę w tym sezonie. Tym razem podopieczni Grahama Pottera ulegli Fulham 1:2.

The Blues dobrze weszli w to spotkanie, ale to The Cottagers wyszli na prowadzenie w 25. minucie. Na listę strzelców wpisał się dobrze znany na Stamford Bridge Willian.

Chwilę po przerwie doszło do wyrównania. Mason Mount trafił z rzutu wolnego w słupek, zaś skuteczną dobitką wykazał się Kalidou Koulibaly. W 73. minucie Fulham odzyskało prowadzenie, a Kepę Arrizabalagę pokonał Carlos. The Blues nie zdołali doprowadzić do wyrównania i tym samym ponieśli trzecią porażkę z rzędu.

Fulham 2:1 Chelsea – skrót: