Fot. własne

Gvardiol: Latem byłem bliski przejścia do Chelsea. Rozmowy miały zostać wznowione zimą

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.01.2023 17:22 / Ostatnia aktualizacja: 07.01.2023 17:22

W ostatnio udzielonym wywiadzie Joško Gvardiol zdradził, że latem ubiegłego roku był bliski przejścia do Chelsea, ale RB Leipzig wstrzymało całą transakcje. Rozmowy między klubami miały zostać wznowione zimą.


Chorwat jest jednym z wyróżniających się środkowych obrońców grających z Bundeslidze, a dodatkowo ma za sobą bardzo udany występ na mistrzostwach świata. 20-latkiem interesuje się szereg czołowych europejskich klubów, a w tym gronie znajduje się m.in. Chelsea.


– Latem mój transfer do Chelsea był bliski, ale RB Leipzig zatrzymało mnie. Mam nadzieję, że będę grał tu przez kolejne sześć miesięcy. Chelsea się nie poddała i uzgodniono, że zimą wrócimy do tematu – zdradził Joško Gvardiol.


– Nadeszła zima więc zobaczymy, co się dalej wydarzy, ale jest dobrze. Mamy jeszcze dużo czasu. Mamy sześć miesięcy, żeby dobrze zakończyć ten sezon i coś wygrać. Potem będziemy patrzeć w przyszłość.


– Nie wiem, co bym zrobił, gdybym miał wybierać między Chelsea a Manchesterem City. Nikt mi nic nie zaproponował. Nie spieszy mi się. Mamy czas. Niech ułożą plan i później zobaczymy.


– Kiedy byłem małym chłopcem, marzyłem o grze w Liverpoolu. Kiedyś oglądałem ich mecze bardzo często ze swoim ojcem i szczegółowo omawialiśmy każdy sezon. Liverpool to klub, który pozostał w moim sercu – dodał Chorwat.

Źródło: RTL za Ben Jacobs

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close