Skrót: Chelsea 0:1 Manchester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.01.2023 08:23 / Ostatnia aktualizacja: 06.01.2023 08:23

Chelsea sprawiła sporo trudności Manchesterowi City, ale ostatecznie uległa mistrzom Anglii 0:1 w czwartkowym meczu 19. kolejki Premier League. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił dla The Citizens Riyad Mahrez.

W pierwszej połowie The Blues grali bardzo odważnie, zaś najbliżej strzelenia bramki był Carney Chukwuemeka, który trafił w słupek. W drugiej części spotkania to Obywatele przejęli inicjatywę, czego efektem był gol rezerwowego Riyada Mahreza w 63. minucie. Algierczykowi podawał, także rezerwowy, Jack Grealish. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Chelsea 0:1 Manchester City – skrót: