Skrót: Nottingham Forest 1:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.01.2023 19:35 / Ostatnia aktualizacja: 01.01.2023 19:35

W niedzielne popołudnie Chelsea jedynie zremisowała z Nottinghamem Forest 1:1. W pierwszej połowie The Blues mieli wyraźną przewagę nad rywalami, wyszli na prowadzenie, ale po zmianie stron oddali inicjatywę i stracili bramkę.

W 16. minucie podopieczni Grahama Pottera objęli prowadzenie. Po interwencji Wily'ego Boly'ego piłka trafiła w poprzeczkę, a dobrze ustawiony Raheem Sterling mocnym uderzeniem skierował ją do bramki.

W drugiej połowie Nottingham Forest zaczął grać dużo odważniej, często dochodził do sytuacji strzeleckich, aż w końcu doprowadził do wyrównania. W 63. minucie na listę strzelców wpisał się Serge Aurier.

Nottingham Forest 1:1 Chelsea – skrót: