Skrót: Chelsea 2:0 Bournemouth

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.12.2022 04:34 / Ostatnia aktualizacja: 28.12.2022 04:34

W pierwszym po mundialu meczu Chelsea pokonała na Stamford Bridge Bournemouth 2:0. Obie bramki padły w pierwszej połowie.

W 16. minucie The Blues wyszli na prowadzenia po trafieniu Kaia Havertza. Niemiec wykorzystał ładne podanie od Raheema Sterlinga. Niecałe dziesięć minut później prowadzenie podwyższył Mason Mount. Anglik oddał bardzo dobry strzał zza pola karnego. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, choć obie drużyny miały kilka dogodnych okazji bramkowych.

Chelsea 2:0 Bournemouth – skrót: