Fot. własne

LGdS: Zimą Chelsea może zawalczyć o Ismaëla Bennacera

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.12.2022 10:11 / Ostatnia aktualizacja: 03.12.2022 10:11

W ostatnich dniach Alfredo Pedullà z "La Gazzetta dello Sport" poinformował, że zimą Chelsea może zawalczyć o Ismaëla Bennacera z Milanu. 25-latek nie wyklucza pozostania w Mediolanie, ale w świetle zainteresowania ze strony angielskich klubów, jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania.


Kontrakt 25-latka z Milanem wygasa w połowie 2024 roku. Niedawno zawodnik zmienił agenta i obecnie jest nim Enzo Raiola. Nowy przedstawiciela Algierczyka ma spotkać się z Paolo Maldinim w przyszłym tygodniu, by omówić kwestię przedłużenia kontraktu z jego klientem.


Ismaël Bennacer wyraża chęć pozostania w Milanie na kolejne lata, ale oczekuje kontraktu, który zagwarantuje mu zarobki na poziomie co najmniej czterech milionów euro rocznie. Niższa propozycja nie zostanie przyjęta.


Sytuację pomocnika mistrzów Włoch uważnie monitorują Manchester United i Chelsea. The Blues są gotowi przeznaczyć na tego zawodnika 40 milionów euro i przedstawić swoją ofertę już podczas zimowego okna transferowego. Czerwone Diabły nie będą raczej w stanie dorównać tej propozycji.


Przyszłość Bennacera będzie bardziej jasna po spostkaniu jego agenta z Paolo Maldinim. Niewykluczone, że obóz zawodnika celowo rozpowszechnia plotki o możliwym zainteresowaniu Algierczykiem ze strony największych angielskich klubów, by wynegocjować jak najkorzystniejszy kontrakt.

Źródło: "La Gazzetta dello Sport"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Kamsu112
komentarzy: 1535
03.12.2022 17:30

nie oglądam serie a, ale po co?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close