Fot. własne

CBS Sports: Latem Chelsea podejmie kolejną próbę sprowadzenia Declana Rice'a!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.12.2022 18:43 / Ostatnia aktualizacja: 01.12.2022 18:43

Ben Jacobs z CBS Sports poinformował, że Chelsea w dalszym ciągu jest bardzo poważnie zainteresowana pozyskaniem Declana Rice'a z West Hamu. Kolejną próbę sprowadzenia go na Stamford Bridge The Blues podejmą latem przyszłego roku.


Chelsea wierzy, że pozyskanie Rice'a będzie możliwe za mniej niż 75 milionów funtów. Anglikiem interesują się także Liverpool i Manchester United, a na tę chwilę nie ma wyraźnego faworyta do podpisania kontraktu z 23-latkiem.


Declan Rice chciałby grać w Lidze Mistrzów i pod koniec sezonu będzie analizował, który klub da mu taką możliwość. West Ham ma nadzieję, że czołowe kluby Premier League przeprowadzą zaciętą licytację, jednak cena nie powinna osiągnąć poziomu, który w ubiegłym roku został wyznaczony przez władze Młotów.


W ostatnim oknie transferowym West Ham celowo ustalił za swojego kapitana zaporową cenę wywoławczą, by zniechęcić potencjalnych nabywców. Za kilka miesięcy ma być inaczej. Klub z Londynu co prawda nadal niechętnie podchodzi do sprzedaży Rice'a, ale nie zamierza zatrzymywać go za wszelką cenę i postara się wynegocjować za niego jak najwyższą kwotę.

Źródło: CBS Sport

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close