
Evening Standard: Chelsea liczy na jak najlepszy występ Lukaku na mundialu
Dodano: 24.11.2022 16:56 / Ostatnia aktualizacja: 24.11.2022 16:56Oczekuje się, że Romelu Lukaku nie będzie mógł wziąć udziału w dwóch pierwszych meczach fazy grupowej mistrzostw świata. Wypożyczony do Interu napastnik ma być dostępny na ostatnie spotkanie grupowe i ewentualnie na zmagania w fazie pucharowej. Chelsea ma nadzieję, że 29-latek jak najlepiej wykorzysta czas na katarskich boiskach.
We wczorajszym meczu z Kanadą miejsce Lukaku w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów zajął Michy Batshuayi. Były napastnik Chelsea bez zarzutu wykonał swoje zadanie i strzelił zwycięską bramkę. Za kilka dni Belgowie zmierzą się z Marokiem i być może Batshuayi ponownie wybiegnie w pierwszym składzie, bowiem Romelu Lukaku nadal nie jest w pełni zdrowy.
Wypożyczony z Chelsea do Interu napastnik ma być dostępny na spotkanie z Chorwacją. The Blues mają nadzieję, że Romelu jak najlepiej spisze się w meczach, w których wystąpi, dzięki czemu jego wartość rynkowa wzrośnie. Władze londyńskiego klubu chciałyby bowiem sprzedać Lukaku latem przyszłego roku więc im wyższa forma napastnika, tym łatwiej będzie wynegocjować za niego zadowalającą kwotę.
- Źródło: "London Evening Standard"
Najnowsze atykuły

BBC: Enzo Fernández zagrał w dwóch ostatnich meczach mimo zapalenia spojówek
19.05.2025 18:59
The Athletic: Na jak wielkie wsparcie zarządu może liczyć Maresca?
19.05.2025 12:26
Chelsea Women z potrójną koroną!
18.05.2025 18:21
Foot Mercato: Nkunku na krótkiej liście życzeń Liverpoolu!
18.05.2025 12:15
Cucurella: Musimy mocno zakończyć sezon
18.05.2025 08:17
Pedro Neto: Wiemy, że wszystko jest teraz w naszych rękach
18.05.2025 08:04
Cucurella: Krok po kroku budujemy coś wyjątkowego
17.05.2025 14:21
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.