Fot. własne

Evening Standard: Skauci Chelsea pod wrażeniem nastolatka z Aston Villi

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 23.11.2022 19:05 / Ostatnia aktualizacja: 23.11.2022 19:05

Nizaar Kinsella z "London Evening Standard" poinformował, że Chelsea bardzo uważnie śledzi postępy Tristona Rowe'a. 16-letni zawodnik Aston Villi wywarł bardzo dobre wrażenie na skautach londyńskiego klubu i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zawita na Stamford Bridge.


Triston Rowe trafił do akademii Aston Villi latem ubiegłego roku z West Bromu. Anglik od dawna jest obserwowany przez Chelsea. 16-latek występuje pięć szczebli powyżej swojej grupy wiekowej, a mianowicie w drużynie U21. Zaliczył także cztery występy w drużynie U18. W bieżącym sezonie rozegrał jak na razie siedem spotkań we wszystkich rozgrywkach.


Latem tego roku władze Chelsea poczyniły duże inwestycje w młodych zawodników. Na Stamford Bridge sprowadzeni zostali Carney Chukwuemeka, Cesare Casadei oraz Omari Hutchinson. Londyńczycy zamierzają kontynuować ten trend i nadal wyszukiwać na rynku transferowym młodych zawodników, którzy będą stanowić o sile klubu w przyszłości.


Triston Rowe idealnie wpisuje się w aktualną politykę transferową The Blues. Istnieje więc wysokie prawdopodobieństwo, że być może już zimą przedstawiciele londyńskiego klubu postarają się sprowadzić go na Stamford Bridge.

Źródło: "London Evening Standard"

Partnerzy

save tax logo 004 logo drukarnia reban logo spa nad morzem logo

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close