Fot. własne

Sky Italia: Transfer Arsena Zachariana do Chelsea coraz bliższy finalizacji!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 22.11.2022 19:49 / Ostatnia aktualizacja: 22.11.2022 19:49

We wczorajszym nagraniu na kanale YouTube Fabrizio Romano poinformował, że transfer Arsena Zachariana do Chelsea jest coraz bliższy finalizacji. Londyński klub powoli posuwa się do przodu w negocjacjach z Dinamo Moskwa i osiągnięcie pełnego porozumienia wydaje się być kwestią czasu.


Już latem Chelsea była bardzo blisko pozyskania Arsena Zachariana, ale wówczas nie zdołano dopełnić na czas wszystkich formalności. Rozmowy między klubami nie zostały jednak przerwa, a i sam zawodnik przez cały czas zapewniał, że jest zainteresowany przenosinami do zachodniego Londynu.


W styczniu Chelsea będzie dążyła do sfinalizowania tego transferu i wydaje się, że szanse na to są całkiem spore. Władze Dinamo Moskwa są przygotowane na odejście 19-letniego pomocnika. Arsen Zacharian chce zostać zawodnikiem The Blues, mimo, iż interesują się nim także inne kluby. Przeprowadzka na Stamford Bridge jest jego priorytetem i czeka wyłącznie na ofertę z zachodniego Londynu. Sfinalizowanie tego faktu może ułatwić fakt, że Chelsea ma bardzo dobre relacje z agentką zawodnika Rafaelą Pimentą.

Źródło: Sky Italia

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

lololo
komentarzy: 332
23.11.2022 10:27

Klub skupił się chyba na przyszłym pokoleniu pomocy ale co z obecnym ?
Trzeba mieć kogoś na teraz . Bo na poziomie to teraz mamy jednego Kova i potem długo nic .
Conor jest bardziej ofensywny to samo Mount .
Zacharian też gra wyżej więc dla mnie na tem moment transfer bez sensu .

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close