Fot. własne

Sky Italia: Jest pierwsza oficjalna oferta za Endricka!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.11.2022 09:31 / Ostatnia aktualizacja: 20.11.2022 09:31

Fabrizio Romano na bieżąco monitoruje sytuację Endricka. 16-latek jest obserwowany przez szerokie grono europejskich klubów na czele z Paris Saint-Germain, Realem Madryt i Chelsea. Wczoraj dziennikarz Sky Italia poinformował, że Palmeiras otrzymało pierwszą oficjalną ofertę za swojego wychowanka.


Chelsea jest poważnie zainteresowana Endrickiem i nie odstrasza jej perspektywa wyłożenia na tego zawodnika 60 milionów euro, które stanowią klauzulę odejścia. Nowi włodarze londyńskiego klubu chcą, by w perspektywie kilku sezonów Brazylijczyk pełnił kluczową rolę w nowym projekcie na Stamford Bridge.


Plany Chelsea będą chciały pokrzyżować m.in. PSG i Real Madryt, które także są bardzo zainteresowane tym zawodnikiem. Jak się okazuje, klub z Ligue 1 złożył już pierwszą ofertę za nastolatka, ale jej wysokość nie została ujawniona. Mimo to, w całej sytuacji niewiele to zmienia i Chelsea oraz Real Madryt nadal pracują nad tym transferem. Wszystkie trzy kluby mają jednakowe szanse na sprowadzenie Endricka.

Źródło: Sky Italia

Partnerzy

save tax logo 004 logo drukarnia reban logo spa nad morzem logo

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close