AS: Memphis Depay dostał zgodę na odejście z Barcelony! Chelsea jedną z opcji
Dodano: 20.11.2022 08:31 / Ostatnia aktualizacja: 20.11.2022 08:31Jak informuje hiszpański "AS", władze Barcelony postanowiły, że zimą pozwolą Memphisowi Depay'owi odejść z klubu. W gronie zainteresowanych reprezentantem Holandii ma znajdować się Chelsea.
W tym sezonie Memphis Depay bardzo rzadko pojawia się na boisku i ma najmniejszą ilość rozegranych minut spośród wszystkich zawodników pierwszego zespołu. Choć miało to związek m.in. z kontuzją, to nie jest tajemnicą, że na Camp Nou Holender nie jest i raczej już nie będzie kluczową postacią.
Depay prezentuje niską formę, a wątpliwości budzi także jego styl życia. 28-latek często był widziany nocą na terenie miasta. Jego kontrakt wygasa latem przyszłego roku, dlatego Barcelona będzie chciała sprzedać go już zimą, by zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze. Tym samym włodarze katalońskiego klubu dali mu zielone światło na szukanie sobie nowego pracodawcy.
"AS" informuje, że każda kwota przekraczająca pięć milionów euro zadowoliłaby władze Barcelony. Taka kwota nie powinna stanowić większego problemu dla londyńskiego klubu. Co istotne, już latem The Blues zabiegali o Holendra, ale ten stanowczo odmówił przejścia na Stamford Bridge. Teraz sytuacja się zmieniła i transfer do Chelsea umożliwiłby mu dalszą grę w Lidze Mistrzów.
- Źródło: "AS" za Sport Witness
The Athletic: Obrońca Como nowym celem transferowym Chelsea
24.06.2026 19:43
BBC: Rozterki Malo Gusto. Francuz rozważa odejście z Chelsea
24.06.2026 16:56
Raport z mundialu – 2. kolejka fazy grupowej
24.06.2026 15:38
Q&A Mamadou Sarra o Mistrzostwach Świata
24.06.2026 14:25
Szkocja - Brazylia: gdzie oglądać mecz MŚ 2026? Transmisja TV i online (25.06.2026)
24.06.2026 10:49
Carragher: Tuchel szybko pożałuje braku Palmera w kadrze
24.06.2026 10:15
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.