Raport ze środowych meczów reprezentacji
Dodano: 17.11.2022 18:15 / Ostatnia aktualizacja: 18.11.2022 18:08Wczoraj odbyły się ostatnie mecze towarzyskie przed mistrzostwami świata. Do mundialu przygotowuje się kilku zawodników Chelsea. Sprawdźmy, jak poszło im w sparingach.
Reprezentacja Niemiec rozegrała na Sultan Qaboos Sports Complex mecz towarzyski z reprezentacją Omanu. Die Mannschaft wygrali 1:0 po bramce Niclasa Füllkruga z 80. minuty, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Kai Havertz. Piłkarz Chelsea przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.
W przyszłą środę Niemcy rozegrają swój pierwszy mecz w ramach fazy grupowej mistrzostw świata. Ich rywalem będzie reprezentacji Japonii. Pozostali uczestnicy tej grupy to Kostaryka i Hiszpania.
Występ w meczu towarzyskim zaliczył wczoraj także Mateo Kovačić. Pomocnik The Blues rozegrał drugą połowę spotkania z Arabią Suadyjską, a jego drużyna skromnie wygrała 1:0 po bramce Andreja Kramaricia. Zmagania na mundialu Chorwaci rozpoczną w przyszłą środę, gdy zmierzą się z reprezentacją Maroka. Następnie czekają ich mecze z Kanadą i Belgią.
W Tiranie reprezentacja Albanii towarzysko zmierzyła się z Włochami. Zawodnicy Squadra Azzurra zwyciężyli 3:1, mimo, iż po kwadransie gry przegrywali 0:1. Armando Broja wybiegł w podstawowym składzie, a plac gry opuścił w 50. minucie z powodu urazu kostki. Jorginho nie brał udziału w tym spotkaniu.
- Źródło: Chelsea FC
Neto: Być może ludzie nie zdają sobie sprawy, jak dominowaliśmy w meczach, które przegraliśmy
03.01.2026 19:44
Man City - Chelsea typy. 350 PLN za gola jednej z drużyn!
03.01.2026 18:12
Głosowanie na najlepszego zawodnika grudnia!
03.01.2026 13:12
The Athletic: Kibice Chelsea planują protest pod Stamford Bridge
03.01.2026 09:43
Manchester City - Chelsea: 247 zł za poprawne typy na gola w meczu
03.01.2026 09:29
BBC: Maresca zasłużył, by dostać więcej czasu
02.01.2026 19:40
Rosenior: Nie mogę zagwarantować, że zostanę w Strasbourgu
02.01.2026 17:32
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Hakim z Gruzją poezja