Fot. Getty Images

Sky Italia: Skauci Chelsea będą obserwowali Rafael Leão podczas mistrzostw świata

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.11.2022 12:24 / Ostatnia aktualizacja: 13.11.2022 12:24

Chelsea nadal nie porzuciła pomysłu sprowadzenia Rafael Leão. Jak informuje Fabrizio Romano ze Sky Italia, przedstawiciele londyńskiego klubu będą obserwowali zawodnika Milanu w trakcie zbliżających się mistrzostw świata.


The Blues chcieli sprowadzić Rafael Leão pod koniec letniego okna transferowego. Zaproponowali za niego 75 milionów plus dodatki, ale jako, że oczekiwania Milanu były znacznie wyższe, rozmowy przerwano.


Chelsea nie zrezygnowała jednak z walki o 23-latka i dlatego wyśle swoich skautów do Kataru, by obserwowali oni piłkarza Milanu w trakcie mistrzostw świata. Graham Potter kilka razy w bardzo ciepłych słowach wypowiadał się nt. Portugalczyka i na pewno z chęcią zobaczyłby go w swojej drużynie.


Jednocześnie Milan nie jest za bardzo zainteresowany sprzedażą swojego skrzydłowego, dlatego nie będzie szedł na rękę potencjalnemu nabywcy. Mediolańczycy zamierzają także zaoferować mu przedłużenie kontraktu.

Źródło: Sky Italia

Partnerzy

save tax logo 004 logo drukarnia reban logo spa nad morzem logo

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

chelsefan
komentarzy: 1464
14.11.2022 17:37

co tu obserwować. wyłożyć trzeba i jest nasz.

+
0

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close